Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Wini i Małpa w furze, Platynowy Bedoes, Filipek o Tombie, Zegarek Sentino

1. Kolejnym gościem Winiego w jego samochodowym dialogu był Małpa. Panowie rozmawiali między innymi o płycie....Winiego. Poniżej możecie sprawdzić o czym jeszcze dyskutowali obaj twórcy. 

2. Bedoes po ozłoceniu albumy KPM, tym razem poinformował, że płyta w duecie z Kubim stała się platynowa, co oznacza, że sprzedała się w 30 000 egzemplarzy. Gratulacje.

3. W jednym z ostatnich wywiadów Filipek wypowiedział się o Tombie. Tomb jest dla mnie skończoną osobą, jest skończonym idiotą. Jest osobą, która dwa razy oszukała ludzi na swoje płyty i nie powinno się z nim robić żadnych interesów, ale jeżeli chciałby się ze mną zmierzyć, to miał okazję, bo odezwali się do niego. A to, że meila odczytuje raz na dwa miesiące, to było widać w momencie, kiedy ludzie pytali się, kiedy dotrą do nich płyty. Jeżeli miałbym wyznać czy jest w Polsce osoba, którą gardzę, to jest to właśnie ten osobnik - powiedział Młody Bukowski

 

4. SB Maffija opublikowała specjalny zin, w których opisana jest geneza powstania składu, a następnie wytwórni. Tę krótką lekturę, z szeregiem zdjęć, możecie także pobrać na ich stronie. 

5. Wini powiedział, że często zaczepiają go młodzi raperzy chcący zaprezentować swoją twórczość. Oto co na ten temat miał do powiedzenia sam zainteresowany: Przychodzą do mnie młodzi ludzie i mówią: “Wini, sprawdzisz moje kawałki?”, a ja mówię do nich: “jestem, k*rwa, dawaj, k*rwa, rapuj”, “nie no, wyślę ci te kawałki”, “spi*rdalaj!” – nie, ja nawet nie mówię “spi*rdalaj”, a powinienem – mówię do nich: “nie, dziękuję”. Niedługo chyba zacznę mówić po prostu: “wypi*rdalaj, ośle j*bany. Jak śmiałeś do mnie nie rapować, kiedy dałem ci tę szansę?”. Jestem wydawcą odpowiedzialnym nie za nie wiadomo ile sukcesów, ale coś tam stworzyłem i jeśli ktoś uznaje, że chce mi wysłać kawałek, to znaczy, że docenia mój autorytet. Jeśli staje przed nim szansa, żeby zaprezentować możliwości na żywo, a prezentuje mi frajerską bajeczkę o tym, że jesteś nieśmiały i się wstydzi… – powiedział założyciel Stoprocent.

6. Niemieckie media informują, że Sentino, zaopatrzył się w bardzo drogi sikor. RM38, kosztuje bagatela 460 000 euro.

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok