Nawigacja i wyszukiwanie

Nawigacja

Szukaj

Regulamin

Zasady

1. Niniejszy regulamin dotyczy serwisu Raperek.com oraz jego użytkowników.
2. Rejestracja na portalu jest bezpłatna. Użytkownicy niedokonujący rejestracji posiadają prawo do przeglądania wszystkich treści zamieszczonych w serwisie.
3. Autorskie prawa majątkowe do znaków towarowych, baz danych, skryptów JavaScript, materiałów graficznych, kodu HTML, arkuszy stylów CSS i innych elementów. portalu przysługują portalowi Raperek.com.
4. Wszystkie materiały przekazane do publikacji serwisowi Raperek.com stanowią jego własność i podlegają ochronie prawnej.
5. Użytkownik oświadcza, iż zapoznał się z Regulaminem i akceptuje go w całości.

Odpowiedzialność

1. Raperek.com nie ponosi odpowiedzialności za komentarze użytkowników oraz treści tworzone przez użytkowników oraz sposób korzystania z portalu.
2. Zabrania się podczas komentowania naruszania czyichś dóbr osobistych i norm społecznych. Portal zastrzega prawo do usunięcia wszystkich komentarzy bez podania przyczyny.
3. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
4. Niniejszy regulamin może być w każdej chwili zmieniony. Zmiany będą publikowane na bieżąco w postaci ujednoliconego tekstu regulaminu na łamach portalu.

Definicje
Raperek.com – portal informacyjny poruszający tematy muzyczne i koncertowe.
Użytkownik – osoba korzystające z serwisu i tworząca własne treści, która nie jest firmą.
Konto – jest to zbiór przekazanych przez użytkownika danych i ustawień związanych z działaniem usług w ramach Portalu wymagających zalogowania.

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok